.TR ALAN ADINIZI BELGESİZ HIZLI VE KOLAY KAYIT EDİN!

.com.tr, .net.tr ve .org.tr alan adlarını belgesiz kayıt edebilirsiniz!

Açık Rıza Metni

Veri Sorumlusunun Kimliği


Adı Kapteyan Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres Tarım Mh. Perge Bulvarı Cd. Perge Plaza İş Merkezi C Blok No: 13/106 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon ( 850 ) 888 25 07
Faks ( 242 ) 922 07 25
Vergi Dairesi Antalya Kurumlar
Vergi No 499 116 0501
E-Posta [email protected] - [email protected]

Kişisel verilerinizin işlenme amaçları konusunda detaylı ve güncel bilgilere; Kurum içinde kullanılan uygulamalarda, Müşteri alanların da yayınlanan 3. Taraf Aydınlatma Metni, Kapteyan müşteri panelinde bulunan Müşteri Aydınlatma Metni ve Genel Aydınlatma metni’ne internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapteyan operasyonlarında sürdürülebilirliği sağlayabilmesi için kişisel verilerinizin, 3. Taraf Aydınlatma Metni ‘nde detaylandırılmış amaçlar doğrultusunda kullanılması gerekmektedir. Bu bağlamda Kapteyan, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun ilgili hükümlerine uygun olarak kişisel verilerinizi işlemektedir. Fakat 3. Taraf aydınlatmasında detaylandırılmış olan Kanun‘un 8, ve 9. maddelerine istinaden rıza gerektiren durumlar için aşağıda belirtilen beyan ile açık rızanızı almak istemektedir;

İşleme Amacı Aktarılan Kişisel Veriler
Alan adı alımlarınız da, uluslararası alan adı kayıt çalışma prensibi ve uluslararası kayıtçı firmaların prosedürleri gereği alan adınız ve kayıt ederken girmiş olduğunuz bilgileriniz otomatik olarak yurtdışına aktarılmaktadır.
  • Ad, Soyad
  • E-posta
  • Adres
  • Telefon
Güvenlik duvarı hizmeti alımlarınız da; bu hizmetin çalışma prensibi gereği trafiğiniz yurdışından döndürülerek sunucunuza yönlendirilmektedir.
  • IP Adresi
Kullanmış olduğunuz ve sistemize kayıt esnasında beyan ettiğiniz E-posta adresiniz yurtdışında bulunan E-posta Altyapı sağlayıcıları gereği tarafınıza E-posta ile gönderilen bilgiler.
  • E-posta (Gmail - Outlook - Yandex)
Müşteri, üzerine kayıtlı her bir alan adı için, kayıt esnasında vermiş olduğu bilgilerin, Whois Gizleme Hizmeti almadığı durumlarda ICANN Politikası gereğince, belirlenmiş olan Whois dizininde halka açık olarak yer alacağını ve ICANN sözleşmesinde belirlenen şekilde bütün olarak ticari amaçla kullanılabileceğini, bir katalogda yer alabileceğini, satılabileceğini kabul etmektedir.
  • Alan Adı

Veri Sahibinin Beyanı ;

Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması ile ilgili aydınlatıldığımı ve kişisel verilerimin yukarıda belirtilen amaçlar dâhilinde kullanılmasını kabul ediyorum.