Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için website arayüzümüzü güncelliyoruz!

WHMCS MODÜLLERİ

SİZE SUNDUĞUMU BU ÖZEL PAKETLER SAYESİNDE İŞLEMLERİNİZİ DAHA ÇOK KOLAYLAŞTIRABİLİRSİNİZ.

 • T.C. Kimlik Doğrulama Modülü

  Sisteminize kayıt olan müşteriler artık T.C. Kimlik numarasını doğrulamadan kayıt olamayacak! Hemen T.C. Kimlik eklentinizi kurun müşterinizin gerçekliğinden emin olun. Müşteriniz kayıt olurken T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi istenir. Bu bilgiler 2 server aracılığı ile kontrol edilir. Ardından modüler yapıya aktarılır. Eğer kişinin T.C. Kimlik bilgileri mevcutsa onay verilir. Dilerseniz sadece ülke bölümünde Türkiye seçenler için geçerli olur.

  30.00 TL

 • Kullanıcı Adı

  Müşterilerinizin kendine özel kısa bir kullanıcı adının olmasını istermiydiniz? Cevabınız evet ise hemen eklentimize göz atın. Eklentimiz sayesinde artık müşterileriniz kendilerine özel kullanıcı adını belirleyip giriş yaparken e-posta alternatifi olarak kullanıcı adını tercih edebilirler! Hemen bu mükemmel eklentiyi kurun müşterilerinize daha hızlı hizmet verin! Hemde TPL dosyalarını düzenlemekle uğraşmadan tek kurulum hızlı aktivite!

  55.00 TL

 • Profesyonel Seo Modülü

  Arama motorlarında zirveye ulaşmak için tamamen özgün içerik ve metalara sahip olmanız gerekir. WHMCS SEO MODÜLÜ ile kolayca tüm sayfalarınıza WHMCS admin panelinizde müdahale edebilir, farklı farklı Title, Description ve Keywords bilgilerini sınırsızca belirleyebilirsiniz! WHMCS Seo Modülü ile artık daha çok müşteri ve ziyaretçi elde edin!

  99.90 TL

 • Komisyon Eklentisi

  Sektördeki büyük sorunlardan biri olan aracı ödeme kurumlarının komisyonlarıdır. Artık bu komisyonları müşterinizden alabilirsiniz. Seçilen ödeme yöntemine göre komisyon ekleyen bu eklenti sayesinde yüzdesel veya miktarsal komisyon kesebilirsiniz. Komisyon tutarını belirtin gerisini eklentiye bırakın otomatik olarak müşterinizden komisyonu kesip faturaya yansıtacaktır.

  35.00 TL

 • WHMCS vSphere Esx Modülü

  Pro Esx Addon, WHMCS sistemi kullanan hosting firmaları için yapılmış bir modüldür. Pro Esx Addon sayesinde Vmware ESX, ESXi yazılımı ile oluşturduğunuz sunucuların müşterileriniz tarafından siteniz üzerinden yönetilebilmesiniz sağlayabilirsiniz.Pro Esx Addon şu ana kadar yazılmış en iyi Whmcs Vmware Esx modülüdür.

  130.00 TL

 • Üyeler Arası Alan Adı Transferi

  Müşterileriniz kendi aralarında sadece e-posta adresi ile alan adını transfer edebilir. Sadece alan adınızı transfer edeceğiniz müşterinin e-posta adresini bilmeniz yeterli. Modül gereken güvenlik önlemlerini kendisi sağlamakla birlikte aktif olmayan alan adlarının transferini önlemektedir.

  39.90 TL

 • Ürüne Özel Baz Para Birimi

  Sürekli değişen kurlar ve tedarikçi fiyatları canınızı sıkmasın. Artık tedarikçinizden aldığınız para birimi tutarının üzerine komisyonunuzu ekleyerek ana para biriminizi bozmadan sadece o ürün için geçerli olan para birimini ayarlayabilirsiniz !

  30.00 TL